Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.12.2018 14:48:51 

Aktuálně

 


PODZIM 2018


Dohrávka 10. kola

Raptors vs Modos 4:5

 

Góly: 3x Zapletal, 1x Chemiakin, 1x Pazdera

Sestava: Straka - Chemiakin, Pazdera, Baštan, Můčka, Matoušek, Zapletal

Bohužel v dohrávce, kterou jsme hráli v pondělí jsme prohráli proti poslednímu Modosu. Úplně zbytečná ztráta dvou bodů ještě, když v zápase jsme vedli 3:0 pak přišel kolaps a houževnatí hosté zápas otočili. Velká škoda jelikož bychom měli 5 výher v řadě a neskutečný finish podzimu, tento zápas nám to pokazil. I tak jsme se vyhrabali ze spodku a momentálně figurujeme ve středu tabulky.


13. kolo

Schwarzbach vs Raptors 3:6 (2:6)

 

Góly: 2x Můčka, 1x Pazdera, 1x Chemiakin, 1x Baštan, 1x Zapletal

Sestava: Zapletal(c) - Chemiakin, Pazdera, Baštan, Můčka

Poslední zápas sezóny jsme odehráli v Litovli proti místnímu Schwarzbachu. Na zápas jsme přijeli pouze v 5 lidech a bez brankáře. Do branky šel Zapl a v poli jsme neměli nikoho na střídání. I přesto jsme odehráli jeden z nejlepších zápasů podzimu a především první poločas byl oku lahodivý. První branku dal Zapl, který se trefil přesně z přímáku k tyči. Poté hosté vyrovnali, když si dal nešťastně vlastní gól Bašty. Pak přišla Raptorská smršť a 5 gólů. Góly padali po krásných akcích na jeden dva doteky. V poli jsme defakto hráli v 5 lidech a domácí nevěděli jak na nás. V obranné fázi výborně zahralo duo Karlos - Serža, oba navíc dali po gólů. Zapl vychytal taky par tutovek a jako bonus dal i gól. A v útoku se výborně doplňovali Můčis s Baštym, kteří neustále zaměstnávali domácí a učebnicově pomáhali obraně. Druhý poločas jsme odehráli takticky velmi dobře a inkasovali jsme jenom 1 gól. My jsme bohužel v 2. polocase žadný gol nepřidali, i když šance na to byli. Nikam jsme se zbytečně nehrnuli, vědomi toho, že nemáme nikoho na střídaní a takticky velmi dobře jsme dohráli zápas. Ukázali jsme si, že i v malém počtu lze vyhrát a zahrát dobrý fotbal. Byla to z naší strany pěkná tečka za kostrbatým podzimem.


12. kolo

Raptors vs Meta Pohorany 7:5 (2:2)

 

Góly: 2x Zapletal, 2x Můčka, 2x Baštan,1x Chemiakin

Sestava: Straka - Pazdera, Chemiakin, Můčka, Baštan, Zapletal(C) , Matoušek

3. výhra v řadě a znovu vydřena ale zasloužená. 💪⚽. Opět jsme zaspali začátek a prohrávali 2:0. Naštěstí jsme do poločasu vyrovnali, když zafungovala 2x spolupráce Mucis - Zapl.V druhém polocase jsme šli do vedení a pak jsme dokonce hráli presilovku. Hostujci hráč nepochopitelně bez mice schválně sestřelil Mucise a vyrazil mu dech. Naprosto vědomě ho chtěl zranit a doufáme, že dostane vysoký trest. Bohužel presilovku jsme hráli hrozně, dokonce jsme v ní dostali gól. My jsem v ní dali pouze jeden, když Serža doklepaval do prázdné. Naštěstí nás to nemuselo mrzet a zápas jsme vybojovali a získali další cenné 2 body po výhře 7:5. Další zápas hrajeme už v pondělí v 17:00 odložený zápas proti Modosu 🐲🐲.


11. kolo

Rychla Rota vs Raptors 4:8 (4:2)

 

Góly: 4x Krumpolc, 3x Zapletal, 1x vlastní

Sestava: Straka - Panáček, Pazdera, Baštan, Chemiakin, Matoušek, Zapletal(c), Krumpolc

V dnešním zápase jsme se střetli proti Rychlé Rotě a hlavně díky druhému poločasu jsme vyhráli podruhé v řadě!! Začátek byl ale otřesný. Rychlá Rota vedla 3:0 a vypadalo to na další porážku a debakl. Naštěstí jsme se rychle vzpamatovali a dali do zápasu raptorské srdíčko a zápas fantasticky otočili. Nejprve Zapl snižoval na 1:3 kdy vymetl z úhlu šibenici a a byl to za raptory jeho 300. gól (GRATULACE🦖🦖⚽) Pak bohužel domácí dali gól na 4:1, naštěstí už to byl jejích poslední gól do Stračiho sítě. Do poločasu stihl ještě Zapl vymotat protihráče a levačkou snížil na 2:4. Do druhého poločasu jsme vlítli jako praví Raptoři a nedali soupeři šanci. Maty vybojoval míč pro Zapla a ten z velkého uhlu prostřelil pravačkou mezi nohy brankaře Roty a bylo to 3:4! Zaplův koncert skončil a začal Krumpiho, nejprve po krasné akci dával gól do prázdné branky na 4:4. Pak Krumpi nahrával před branku a domácí hráč si srazil míč do branky. 5:4 pro RAPTORY. Na 6:4 dával Krumpi po výhozu Stračího, kdy ve výskoku přetlačil golmana Roty a najednou z toho bylo dvoubrankové vedení. Po té přišel nejhezčí gól zápasu, kdy Krumpi patičkou obelstil obránce i brankáře a šli jsme do trháku. Poslední gól dal opět Krumpi a zápas jsme vyhráli 8:4. Druhý poločas jsme hráli výborně, Stračí zamknul branku, obrana pracovala na 100% včele s Karlosem a v útoku řádilo duo Zapl s Krumpim. Kdybychom hrali takhle pořád jak v 2. poločase tak jsme v tabulce úplně někde jinde. Bohužel na kdyby se nehraje a musíme jít zápas od zápasu a pomalu tabulkou stoupat vzhůru. Věříme, že se blýská na lepší časy.


9. kolo

Raptors vs FC Chořelice 2:1 (0:1)

 

Góly: 1x Krumpolc, 1x Baštan

Sestava: Straka - Pazdera, Dobrovič, Panáček, Krumpolc, Baštan

v 9. kole jsme narazili na Chořelice, kteří spadli z první ligy a teprve podruhé v sezóně jsme vyhráli. Vítězství bylo vydřené, opět nám chybělo hodně hráčů a na střídání jsme měli pouze jednoho hráče. Poprvé za Raptors nastoupil Lukáš Dobrovič a zažil vítěznou premiéru. Po dlouhé době nastoupil za náš tým druhy registrovaný hráč Krumpi, který hraje i za výběr Olomouce a velkou měrou přispěl k vítězství.


8. kolo

Chelsea vs Raptors 6:3

 

Góly: 2x Baštan, 1x Můčka

Sestava: Straka - Pazdera, Můčka, Panáček, Baštan, Chemiakin, Zapletal

V 8. kole jsme narazili na silnou Chelsea včele s kanonýrem Krylosem a byl to právě on, kdo nám dělal největší problém. Zápas byl vyrovnaný a bodík jsme mohli vydolovat, jenže proti byl domácí brankář, který předvedl výborný výkon a deptal naše útočníky. Opět jsme nevyhráli a naše situace v tabulce je nadále špatná.


7. kolo

Raptors vs Mix Juniors 8:10 (4:4)

 

góly: 5x Můčka, 2x Zapletal, 1x Baštan

sestava: Straka - Pazdera, Panáček, Baštan, Zapletal, Můčka

Bohužel jsme opět prohráli a v tabulce se krčíme na předposledním místě.


5. kolo

Raptors vs SK Profit NV 3:6 (2:1)

 

Góly: 2x Zapletal, 1x Matoušek

Sestava: Straka - Pazdera, Panáček, Juřena, Baštan, Zapletal (c), Matoušek


4. kolo

Celtic vs Raptors 8:3

 

Góly: 2x Baštan, 1x Juřena

Sestava: Straka - Pazdera, Panáček, Juřena, Chemiakin, Baštan (c), Matoušek


3. kolo

Raptors vs Hroší Stavby 8:4 (1:2)

 

Góly: 2x Zapletal, 2x Baštan, 2x Můčka, 1x Matoušek, 1x Lettava

Sestava: Straka - Panáček, Pazdera, Lettava, Matoušek, Baštan, Zapletal(C) , Můčka

Ve 3. kole jsme vyválčili konečně vítězství. Výhra se ale nerodila snadno a poločas jsme prohrávali 1:2. Celý zápas jsme ale odmakali na 100% a v druhým poločase jsme hosty přejeli fyzicky a nakonec jsme zápas otočili v náš prospěch a vyhráli o 4 góly. Premiérový zápas za náš tým odehrál Jirka Matoušek (Maty) a hned vstřelil gól. Po dlouhé době za nás hrál i Letty a taky předvedl solidní výkon okořeněný gólem.


2. kolo

Restoma vs Raptors 5:5 (3:1)

 

Góly: 2x Můčka, 2x Zapletal, 1x Baštan

Sestava: Straka - Pazdera, Panáček, Chemiakin, Baštan, Můčka, Zapletal (c)

V Pátek ve druhém kole jsme hráli na horké půdě ve Štěpánově. V minulé sezóně jsme tam poprvé vyhráli na šotolině a i teď jsme chtěli získat nějaký bodík. Ale začátek zápasu tomu moc neodpovídal a už jsme prohrávali 3:0. Naštěstí jsme se vzchopili a místo debaklu jsme vyrovnali hru. na 1:3 dával Zapl, když se nejrychleji zorientoval v malém vápnu a ve vzduchu špičkou přeloboval brankáře. Tak i skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme vlétli aktivně jak v prvním zápase a soupeře chvílemi tlačili. Soupeř je ale velmi zkušený a využíval našich chyb. Za nás se trefili v druhém poločaše Bašty a 2x Mučis přičemž první gól dal nekompomisně hlavou a druhý šťastně z úhlu propálil brankáře. Ke konci zápasu jsme prohrávali 5:4 a na poslednich 5 min šel místo Stračiho do branky Zapl a střídaní se povedlo, soupeře jsme zmáčkli a střela Zapla od tyčky skončila v soupeřově bráně a určila konečný výsledek 5:5. Vybojovaný první bodík v sezóně nad těžkým soupeřem bereme a snad se Raptoři pořádně rozjedou. V bráně nás podržel Strači, po dlouhé době hrál Serža a zahrál solidně, škoda gólu na 3:5, kdy jsme soupeře měli zmáčklého ale Zapl zbytečně šel do 3 a hosté využili brejk a utekli o 2 góly, naštěstí jsme srovnali a bereme cenný bodík. Příště hrajeme ve čtvrtek proti Hrošim Stavbam ve 20:15


1. kolo 

Raptors vs Inter Šternberk 2:4 (1:3)

 

Goly: 2x Zapletal

Sestava: Straka - Panáček, Pazdera, Baštan, Juřena, Zapletal(C) , Můčka

Než se dostaneme k zápasu tak se sluší napsat pár slov o změnách v našem týmu a přípravě na novou sezónu. Co se týče přípravy, tak ta byla z našeho pohledu tragická a nejhorší za existenci Raptorů. Pouhé 2 turnaje (Štarnov - čtvrtfinále, Štěpánov - skupina) a žádný přátelak. Aby toho nebylo málo tak týden před začátkem soutěže nám oznámili 2 hráči (Pocklan a Vymětal) že jdou do velké kopané. Museli jdem situaci řešit a do Raptorů přivedli dva hráče - Jirku Matouška z Atletica Hana (odehrál s námi i pár turnajů v minulosti) a Lukáše Dobrovice (několik kluků od nás sním hrálo za dorosty v Nových Sadech). Bohužel ani jeden ještě nemohl hrát v prvním kole.

V prvním kole jsme hráli proti Interu Šternberk netradičně v pondělí až v 21:00. Zápas jsme přeložili kvůli fotbalovému svátku na Hané (Sigma vs Sevilla). Zacali jsme dobře, když po individuální akci se prosadil Zapl. Soupeř byl ale hodně behavý a fotbalový a měli jsme snimi značné problémy. Inter do poločasu otočil na 3:1 a priznej me si, že zaslouženě. Byli hladovější, u balónu byli první a bojovnější. Kdo se jim vyrovnal v 1 poločase v důrazu byli pouze Bašty s Karlosem. 2 poločas jsme začali fantasticky a vytvořili si v prvních minutách několik 100% šancích hlavně Mucis se Zaplem měli na kopackach několik gólovek, bohužel nemířili přesně. Nakonec se ujal rohový kop, kdy Mučis našel Zapla a ten z jedničky snizoval na 2:3. Soupeře jsme tlačili, ale Inter hrozil z brejku a několikrát nás podržel Straci, tak jak v 1 poločase. Bohužel z jednoho brejku hosté dali gól a utekli nám na 4:2. Pak jsme na poslední minuty hráli v 5 lidech, v poli místo Stračiho šel hrat posledního Mucis ale nic jsme z tlaku nevytežili a Inter zaslouženě vyhrál zejména za první poločas. Další zápas hrajeme v pátek od 18:00 ve Štepanove.

 

TOPlist